„Jestem artystą” – warsztaty plastyczne w bibliotece
W naszej bibliotece odbyły się dziś warsztaty plastyczne pod hasłem „Jestem artystą”.
Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, tworząc swoje małe dzieła z siatek, starych, pozwijanych gazet oraz książek.
Uczestnikami spotkania byli uczniowie ze Szkoła Podstawowa nr 2 Łomża.









