„ŁĄCZY NAS KULTURA”
Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – warsztaty kreatywne z Panią Renatą Orchowską – Kowalczyk.
Tym razem nitka i igła poszły w ruch  Ze skrawków materiałów powstała wyszywana mata, w której każdy z uczestników mógł „wyrazić siebie”. Najmłodsi uczestnicy wykonali również piękne obrazki na Dzień Matki
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – 2 czerwca (piątek) o godz. 16.30 – spotkanie autorskie z Joanną Rusinek – pisarką i ilustratorką książek.
Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА»
Сьогодні відбулася чергова зустріч в рамках проекту «Єднає нас культура. Випуск 3». – творчі майстерні з пані Ренатою Орховською-Ковальчик.
Цього разу в хід пішли нитка та голка. Із клаптиків тканини був зроблений вишитий килимок, в якому кожен з учасників міг «виразити себе». Наймолодші учасники також зробили гарні малюнки до Дня Матері.
Дякуємо всім за участь і запрошуємо на наступну зустріч – 2 червня (п’ятниця) о 16.30 – зустріч із Йоанною Русінек – письменницею та книжковим ілюстратором.
Проєкт фінансується Фундацією Святого Миколая в рамках програми „Пристань Святого Миколая”.