Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży po raz drugi przystąpił do ogólnopolskiej akcji “Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera”. W związku z tym, 3 marca br. odbędą się spotkania młodzieży z Jakubem Jakubowskim – jednym z 30 młodych profesjonalistów, którzy w całej Polsce odwiedzają biblioteki, szkoły i domy kultury. To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla młodych ludzi.

Podczas spotkania Jakub Jakubowski opowie o swojej karierze zawodowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda jego dzień pracy, wspólnie porozmawiają o nowych zawodach, zastanowią się, które z nich są najbardziej przyszłościowe. Całość będzie miała charakter warsztatowy – będą quizy, pytania, wspólne ćwiczenia.

Projekt „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera” jest przedsięwzięciem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowanym dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Skip to content