„ŁĄCZY NAS KULTURA”
Dzisiaj odbyło się spotkanie, z kolejną grupą, w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – warsztaty tworzenia makramy z Panią Karoliną Piątek.
Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – spotkanie z psychologiem – 11 maja (czwartek) o godz. 16.30.
Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
«КУЛЬТУРА НАС ЄДНАЄ»
Сьогодні відбулася зустріч з іншою групою в рамках проекту «Культура нас єднає. Випуск 3». – майстер-класи з макраме з пані Кароліною Пьонтек.
Дякуємо за присутність і запрошуємо на наступну зустріч – зустріч із психологом – 11 травня (четвер) о. 16.30.
Проект фінансується Фундацією Святого Миколая в рамках програми Пристань Святого Миколая.