„ŁĄCZY NAS KULTURA”
23 i 24 marca odbyły się kolejne spotkania w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – warsztaty ceramiczne z Panią Iwoną Rafałowską. Owocem naszej „relaksującej” pracy były gliniane talerze i ozdoby wielkanocne. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze – było balsamem dla ciała i duszy.
Naszym celem było zachęcenie uczestników do arteterapii, która zbliża ludzi, daje radość, pomaga w koncentracji i jest sposobem na kreatywne spędzanie czasu wolnego.
Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – warsztaty z psychologiem – 5 kwietnia (środa) o godz. 16.30.
Projekt finansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА»
23 та 24 березня відбулися чергові зустрічі в рамках проєкту «Єднає нас культура. Випуск 3.». – прaктичні зaняття в керамічній майстерні з пані Івоною Рафаловською. Плодом нашої «відпочинкової» роботи стали глиняні тарілки та великодні прикраси. Зустріч пройшла в дуже приємній атмосфері – це був бальзам для тіла і душі
Нашою метою було заохотити учасників до арт-терапії, яка зближує людей, дарує радість, допомагає концентруватися та є способом креaтивного проведення вільного часу.
Дякуємо за присутність та запрошуємо на наступну зустріч – майстер-клас з психологом – 5 квітня (середа) о 16.30.
Проєкт фінансується Фондом Святoгo Mиколая в рамках програми Приcтaнь Святoгo Mиколая.