„ŁĄCZY NAS KULTURA” 🇵🇱 🇺🇦
Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3.” – spotkanie autorskie z Panią Joanną Jagiełło – polską pisarką, autorką powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Autorka książek między innymi „Kawa z kardamonem” i „Urodziny” opowiadała o swojej największej pasji, czyli pisaniu oraz skąd czerpie inspiracje na swoje utwory. Na zakończenie spotkania czytelnicy mogli zakupić książki, otrzymać autograf z dedykacją oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie – warsztaty kreatywne – 25 maja (czwartek) o godz. 16.30.
Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА»
Сьогодні відбулася чергова зустріч в рамках проєкту «Єднає нас культура. Випуск 3». – зустріч із Йоанною Ягело – польською письменницею, авторкою романів для дітей, підлітків та дорослих. Авторка книжок, зокрема «Кава з кардамоном» та «День народження», розповіла про своє найбільше захоплення – письменницьку роботу, та про те, звідки черпає натхнення для своїх творів. Наприкінці зустрічі читачі мали змогу придбати книги, отримати автограф із присвятою та сфотографуватися на пам’ять.
Дякуємо всім за присутність та запрошуємо на наступну зустріч – творчі майстерні – 25 травня (четвер) o 16.30.
Проєкт фінансується Фундацією Святого Миколая в рамках програми „Пристань Святого Миколая”.