Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży zaprasza na spotkanie autorskie z Grażyną Bąkiewicz, które odbędzie się 18 października br. (czwartek) o godz: 13:30.

Grażyna Bąkiewicz – historyk, pedagog, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, laureatka I nagrody IBBY; jej powieść dla młodzieży O melba! uznana została Książką Roku 2002; jej Stan podgorączkowy i Będę u Klary były nominowane do nagrody IBBY; Korniszonek, powieść dla dzieci, otrzymała honorowe wyróżnienie Poznańskiego Przeglądu Nowości Wydawniczych 2004 przyznawanego przez Bibliotekę Raczyńskich, a książka Muchy w butelce nominowana była w 2009 roku do nagrody Srebrnego Kałamarza przyznawanej przez Fundację Zielona Gęś.

Wstęp wolny. Po spotkaniu możliwość zakupu książek. Zapraszamy