Podczas tradycyjnego podsumowania konkursu <<List do “przyszłego Ja”>> odczytywane były nagrodzone listy 🏆 🎫📜 . Dziś wersja on-line.
List Mikołaja Chmielewskiego z kl. VI Szkoły Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży, który zajął I miejsce 🏆 czyta Pan Romuald Gorlewicz – Juror konkursu.
LIST KRYSTIANA JANKOWSKIEGO z kl. VI Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży, który zajął II miejsce 🏆 czyta Pani Elżbieta Ziółkowska.
LIST JULII CHLUDZIŃSKIEJ z kl. VIII Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży, która zajęła II miejsce 🏆 czyta Pan Romuald Gorlewicz – Juror konkursu.
LIST OLIWII CHRZANOWSKIEJ z kl. VIII Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży, która zajęła III miejsce 🏆 czyta Pani Justyna Kozicka – Juror konkursu.
LIST JULII JANKOWSKIEJ z kl. VI Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży, która zajęła III miejsce 🏆 czyta Pani Renata Igielska – kierownik Biblioteki dla Dzieci.
LIST JULII KOŁOMYJSKIEJ ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży, która zajęła III miejsce 🏆 czyta Pani Renata Igielska – kierownik Biblioteki dla Dzieci.
LIST LENY DOŁĘGI ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży, która otrzymała Nagrodę Jurora 🏆 czyta Pani Maria Tocka – Juror konkursu.