W ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ph. Zasmakuj w bibliotece (8-15 maja)

ogłaszamy konkursy czytelnicze z mini nagrodami:

1. Literacka zgaduj – zgadula.

Konkurs będzie trwał od 8 do 15 maja 2020 r. w godzinach 11.00-15.00. Około godz. 11.00 na naszym profilu fb będą zamieszczane filmiki z fragmentami tekstów czytanych przez bibliotekarzy. Zadaniem użytkowników będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi (do godz. 15.00) na pytanie dotyczące dokładnego tytułu i autora książek. Nagrodę wygrywa ta osoba, która jako pierwsza w komentarzu wpisze poprawną odpowiedź. Zwycięzca zgłasza się do biblioteki i losuje nagrodę.

W przypadku nie udzielenia poprawnej odpowiedzi do godz. 15.00, zamieszczamy zdjęcie okładki książki z tytułem i autorem.

1. Literackie szarady.

Konkurs będzie trwał od 8 do 15 maja 2020 r. w godzinach 12.00-15.00. Około godz. 12.00 na naszym profilu fb będą zamieszczane zaszyfrowane tytuły książek. Zadaniem użytkowników będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi. Nagrodę wygrywa ta osoba, która jako pierwsza w komentarzu wpisze poprawną odpowiedź. Zwycięzca zgłasza się do biblioteki i losuje nagrodę.

O godz. 15.00 będziemy zamieszczać poprawną odpowiedź.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU: FB BIBLIOTEKI DLA DZIECI.