Już niedługo pierwsze spotkanie w ramach Projektu “Łączy nas kultura. Edycja III” skierowanego do dzieci, młodzieży i kobiet z Ukrainy, którzy uciekając przed wojną, w Polsce znaleźli swoją przystań.
Jednym z głównych celów projektu jest integracja Polaków i Ukraińców na płaszczyźnie kultury i sztuki.
Незабаром перша зустріч проєкту «Нас єднає культура. Випуск 3», адресоване дітям, молоді та жінкам з України, які, тікаючи від війни, знайшли свій прихисток у Польщі.
Однією з головних цілей проєкту є інтеграція поляків і українців на рівні культури та мистецтва.
LIMIT UCZESTNIKÓW.
ЛІМІТ УЧАСНИКІВ.
Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
Проєкт фінансується Фондом Святого Миколая в рамках програми Пристань Святого Миколая.