Wczoraj, 23 marca odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu “Łączy nas kultura. Edycja III” – warsztaty ceramiczne, które prowadziła Pani Iwona Rafałowska.

Powstały piękne gliniane talerzyki oraz ozdoby wielkanocne. Naszym celem było zachęcenie Uczestników do arteterapii, która zbliża ludzi, daje radość, pomaga
w koncentracji i jest sposobem na kreatywne spędzanie czasu wolnego.

Dzisiaj (24 marca) o godz. 16.30 widzimy się z drugą grupą na warsztatach ceramicznych

Projekt “Łączy nas kultura. Edycja III” jest skierowany do dzieci, młodzieży i kobiet z Ukrainy, którzy uciekając przed wojną, w Polsce znaleźli swoją przystań.

Jednym z głównych celów projektu jest integracja Polaków i Ukraińców na płaszczyźnie kultury i sztuki.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

LIMIT UCZESTNIKÓW.

Projekt finansowany przez Fundacja Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.

Dziękujemy za wczorajsze spotkanie. Na kolejne warsztaty – z psychologiem zapraszamy 5 kwietnia (środa).