Dzięki uprzejmości naszej czytelniczki Pani Ireny Kościjańczuk, do Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży, przy ul. 3 Maja 6A może trafić sprzęt multimedialny o wartości 10.000 zł! Wszystko w ramach głosowania w Budżecie Obywatelskim Miasta Łomża 2023.
“Wyposażenie placówki w nowoczesny sprzęt multimedialny, jakim jest podłoga interaktywna, pozwoli przyczynić się do podniesienia jakości realizowanych w ciągu roku form pracy z dziećmi. Zabawa z jej udziałem angażuje wszystkie zmysły dziecka i stanowi pomoc dydaktyczną. Zakup podłogi interaktywnej uatrakcyjni małym czytelnikom wizytę w bibliotece i zachęci do ponownych odwiedzin” – to tylko część uzasadnienia przedstawionego przez Panią Irenę.