Przypominamy o dzisiejszym wydarzeniu organizowanym przez Międzynarodowy Instytut Rozwoju Dzieci o godz. 1️⃣7️⃣.0️⃣0️⃣ w Hali Kultury w Łomży.
Na wydarzeniu organizowanym przez fundację Międzynarodowy Instytut Rozwoju Dzieci, oprócz książek zrobionych własnoręcznie przez dzieci z łomżyńskich szkół i okolic, będą książki do oddania i kupienia. Przychodząc możesz wziąć ze sobą książkę 📖 którą chcesz się podzielić z innymi. Książki zostaną sprzedane, a pozyskane środki przeznaczone zostaną na budowę 📚 📚 biblioteki 📚 📚 w Maganzo w Tanzanii.
 Możesz również stać się właścicielem takiej NIEZWYKLEJ TORBY. ❗️ ‼️

 

Pieniądze przeznaczone będą na budowę biblioteki w Maganzo w Tanzanii. W ten sposób będziesz mógł razem z nami rozpocząć budowę biblioteki w Afryce 📚 📚

Fundacja Międzynarodowy Instytut Rozwoju Dzieci postanowiła umilić czas wszystkim biorącym udział w podsumowaniu projektu i przygotuje zestaw pysznych ciast domowych 🍨 🥧 🧁 🍰 🍮 🍪 🥮 🍩
Piec je będą wolontariuszki, realizatorki warsztatów, rodzice dzieci biorących udział w zajęciach.
Będziesz mógł posmakować tych domowych specjałów (za drobną opłatą) i tym samym wesprzeć dzieło budowy biblioteki w tanzańskiej wiosce Maganzo.
@Międzynarodowy Instytut Rozwoju Dzieci
Więcej informacji o Międzynarodowym Instytucie Rozwoju Dzieci – https://www.facebook.com/iichd.org/ https://iichd.org/ i projekcie “LibrAfrica” – https://www.facebook.com/librafrica.org/.
Skip to content